Proje Ekibimiz

İnsan Yönetimi alanında uzmanlaşmış bir danışmanlık şirketiyiz. Örgütsel gelişimin ancak çalışanlar aracılığıyla gerçekleşebileceğine inanıyoruz. Bunun için çalışanların hayatlarını zenginleştirecek çözümler üreterek, şirketleri geliştiriyor, şirketleri geliştirerek, çalışanların hayatlarını zenginleştiriyoruz.


turkerProf.Dr. Türker Baş

Profesyonel yaşantısına Kara Harp Okulunda öğretim görevlisi olarak başlamıştır. TSK tarihindeki en genç doktor, en genç doçent ve ilk sosyal bilimler profesörü olan Türker Baş, akademik çalışmaların yanı sıra TSK’nın Personel Yönetim Sisteminin kurulması, MKE ve Savunma Sanayi Müsteşarlığının yeniden yapılandırılması projelerinde yer almış, Genelkurmay Karargahındaki ilk elektronik öğrenme sistemini kurmuştur. TBMM, MSB Komisyonu’nda insan kaynakları konularında uzman danışman olarak görev yapmıştır.

Türker Baş 1998 yılından bu yana insan kaynakları yapılanması ve kurumsal değişim konularında danışmanlık vermekte, şirketlerin çalışan bağlılığı ve adanmışlığı yüksek, ideal bir çalışma ortamı oluşturmalarına yardımcı olmaktadır. Ulusal ve uluslararası düzeyde çok sayıda araştırma projesini yöneten Türker Baş’ın çalışmaları, Applied Psychology gibi önde gelen bilimsel yönetim ve psikoloji dergilerinin yanı sıra popüler medya organlarında da yer almıştır. Bu güne kadar sekiz kitap ve yüzün üzerinde makale yayınlayan Türker Baş’ın Optimist Yönetim Dergisinde, Yeni İnsan Kaynakları üzerinde görüşlerini paylaştığı bir köşesi bulunmaktadır.

Türker Baş yönetim alanındaki uzmanlığını, belli başlı değişim inisiyatiflerine rehberlik deneyimini ve uygulamacı bakışını, verdiği konferans ve çalıştaylarla geniş kitlelere aktarmaktadır. Yaptığı sunumlarda, bir yandan karlılık ve büyümenin yollarını açıklarken, bir yandan da çalışanların motivasyonunu ateşleyecek eğlenceli ve verimli bir çalışma ortamının sağlanabilmesi için pratik öneriler sunmaktadır.

Yönetim danışmanlığına ek olarak üst düzey yöneticilere, potansiyellerini en elverişli şekilde kullanma ve etkili olma konularında koçluk hizmeti veren Türker Baş, aynı zamanda Galatasaray Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi ve İstanbul Şehir Üniversitesi’nde yüksek lisans ve doktora derslerine girmeyi sürdürmektedir.

Türker Baş bütün çalışmalarında insanların kişisel özgürlük içinde yaşayabileceği, kendi değerlerine uygun şekilde düşünebileceği, hissedebileceği ve davranabileceği koşullara katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Değerler

Dört temel değerle yaşıyor ve hizmet sunuyoruz:

Bütünlük: Sadece değer üreten projelerde yer alırız.

Öğrenme: Uzmanlık alanımızdaki tüm yenilikleri yakından takip ederiz.

Özgünlük: Fark yaratacak yaklaşımlar geliştirmek için çaba harcarız.

İşbirliği: Paydaşlarımızla birlikte çalışarak ortak çözümler üretiriz.